O Nas!
Rewa Surf – to jedna z największych baz windsurfingowo-kitesurfingowych na pomorzu środkowym.
Kim jesteśmy?
Rewa Surf to szkoła sportów wodnych założona przez olimpijczyka Piotra Olewińskiego. Działamy na rzecz sportów wodnych, organizujemy zawody, propagujemy aktywny wypoczynek jak i zdrowy styl życia. Mówi się, że Rewa to najlepsze miejsce do uprawiania sportów wodnych, mekka windsurfingu, kitesurfingu i świetna baza wypadowa dla Trójmiasta.
Wybierz nas!
Jesteśmy otwarci od maja do października, oferując całe mnóstwo możliwości aktywnego wypoczynku jak i relaksu. Nasze atakcje wodne to: windsurfing, kitesurfing, deska z wiosłem typu SUP, kajaki, katamarany, wakeboarding, narty wodne, przejażdżki łodzią motorową, bananem za motorówką. Na lądzie oferujemy siatkówkę plażową, trampolinę i inne dodatkowe atrakcje, które się zmieniają na bieżąco!
Co robimy?
W Rewa Surf od maja do końca września odbywają się indywidualne i grupowe kursy windsurfingowe i kitesurfingowe IKO, o różnych stopniach trudności. Organizujemy również imprezy integracyjne dla firm, imprezy okolicznościowe, wydarzenia tematyczne, regaty.
Półkolonie

W sezonie letnim w Rewa Surf odbywają się półkolnie windurfingowe z szerokim wachlarzem zajęć rekreacyjno-sportowych w asyscie wykwalifikowanej kadry instruktorskiej, wychowawczej, pod pieczą kierownika kolonii, wszystko zgodnie z wymogami Kuratorium Oświaty i przepisów bezpieczeństwa.

Wypożyczalnia
Prowadzimy również wypożyczalnię, przechowalnię i sprzedaż sprzętu, oraz centrum testowe. Zawsze staramy się dobrać sprzęt do potrzeb klienta.
Rewa Surf Centrum to miejsce dla całej rodziny!
U nas każdy znajdzie zajęcie dla siebie, skorzystaj z wypożyczalni, szkoleń, bieżących wydarzeń lub zamów coś w naszym barze!

Sprawdź pogodę na naszej kamerce na żywo i wpadaj!
Zapraszamy!

Świetny prezent

Rosnące umiejętności

Pomysł na wakacje