O nas

Rewa Surf to jedna z największych baz windsurfingowych i kitesurfingowych na pomorzu środkowym.

Spot Rewski

Mekka sportów wodnych w Polsce, genialne miejsce, aby zacząć swą przygodę z surfingiem.

Kwalifikacje

Nasza w pełni wyszkolona kadra zapewni każdemu odpowiednie warunki do efektywnej nauki, bez względu na wiek.

Satysfakcja

Zadowolenie naszych klientów jest
dla nas najważniejsze, wystarczy sprawdzić nasze opinie 🙂

Kim jesteśmy?

Od wielu lat uczymy windsurfinu i kitesurfingu na wszystkich poziomach zaawansowania, od juniora do grand mastersa.

Osoby chcące się samodoskonalić mogą skorzystać z naszej wypożyczalni wind & kite oraz z innych atrakcji wodnych z proponowanej przez nas oferty.

Co robimy?

W Rewa Surf Centrum od maja do końca września odbywają się indywidualne i grupowe kursy windsurfingowe i kitesurfingowe IKO, o różnych stopniach trudności. Organizujemy również imprezy integracyjne dla firm, imprezy okolicznościowe, wydarzenia tematyczne, regaty.

Wybierz nas!

Jesteśmy otwarci od maja do października, oferując całe mnóstwo możliwości aktywnego wypoczynku jak i relaksu. Nasze atrakcje wodne to: windsurfing, kitesurfing, deska z wiosłem typu SUP, kajaki, katamarany, wakeboarding, narty wodne, przejażdżki łodzią motorową i bananem za motorówką. Na lądzie oferujemy siatkówkę plażową, trampolinę i inne dodatkowe atrakcje, które zmieniają się na bieżąco!

Półkolonie

W sezonie letnim w Rewa Surf odbywają się półkolnie windurfingowe z szerokim wachlarzem zajęć rekreacyjno-sportowych w asyscie wykwalifikowanej kadry instruktorskiej, wychowawczej, pod pieczą kierownika kolonii, wszystko zgodnie z wymogami Kuratorium Oświaty i przepisów bezpieczeństwa.

Wypożyczalnia

Prowadzimy również wypożyczalnię, przechowalnię i sprzedaż sprzętu, oraz centrum testowe. Zawsze staramy się dobrać sprzęt do potrzeb klienta.